Sort by
  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • JUNG_E

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Recep İvedik 7

    ★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Cici

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Inside Man

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★½

  • The Infernal Machine

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★

  • See How They Run

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★

  • The Patient

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Carter

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Black Bird

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vesper

    ★★

  • The Princess

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Next Exit

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Godland

    ★★★

  • Burning Days

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★

  • Crimes of the Future

  • Holy Spider

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½