Sort by
  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Blonde

  • Pearl

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • KinnPorsche: The Series

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Business Proposal

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • Shadow Beauty

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Still 2gether

    ★★★★★

  • It's Okay to Not Be Okay

    ★★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • 2gether: The Series

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • Itaewon Class

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★★½

  • I'm No Longer Here

    ★★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★★