sen has logged 111 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Intouchables

The Intouchables

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spencer

Spencer

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
My Son

My Son

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cinderella

Cinderella

2011
×
Read the review Edit this entry  
19
For You

For You

2016
×
Read the review Edit this entry  
19
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Breathe

Breathe

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bergman Island

Bergman Island

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Last Letter From Your Lover

The Last Letter From Your Lover

2021
×
Read the review Edit this entry  
24
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Atonement

Atonement

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Jackie

Jackie

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
My Thoughts Are Silent

My Thoughts Are Silent

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Madagascar: Escape 2 Africa

Madagascar: Escape 2 Africa

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
King Richard

King Richard

2021
×
Read the review Edit this entry  
29
Old

Old

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Pulse

Pulse

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Boss Baby: Family Business

The Boss Baby: Family Business

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Vita & Virginia

Vita & Virginia

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Luca

Luca

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Loki

Loki

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Night Manager

The Night Manager

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Judy

Judy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry