• Dune

    ★★★★½

  • Old

    ½

  • Riders of Justice

    ★★

  • Penguin Bloom

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Transformers: War for Cybertron: Siege

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Tall Girl

    ½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Yücel'in Çiçekleri

    ★★

  • Arctic

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

  • Arif V 216

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Wonder

    ★★★

  • Yol Ayrımı

    ★★★½

  • Transformers: The Last Knight

    ½

  • Why Him?

    ½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Doctor Strange

  • 61 Days

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Ali Baba and the 7 Dwarfs

  • Ant-Man

  • Minions

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Chappie

    ★★★

  • PK

  • Interstellar

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • Stand by Me Doraemon

    ★★★★

  • Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

    ★★½

  • Transformers: Age of Extinction

  • Million Dollar Arm

    ★★½

  • The Lego Movie

    ★★★

  • Boyhood

    ★★★★

  • Benim Dünyam

    ★★★

  • Ender's Game

    ★★

  • Tangerines

    ★★★★

  • The Salvation

    ★★½

  • Transformers Prime Beast Hunters: Predacons Rising

    ★★★★

  • Turbo

  • Monsters University

  • Oblivion

    ★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★★

  • The Intouchables

  • Hugo

    ★★★

  • The Smurfs

  • Transformers: Dark of the Moon

    ★★

  • Cars 2

    ★★

  • Once Upon a Time in Anatolia

    ★★★★½

  • Drive

    ★★★

  • Rio

    ★★★

  • Hunting Season

    ★★★★

  • Megamind

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★

  • The Last Airbender

    ½

  • Veda - Atatürk

    ★★★★½

  • 3 Idiots

  • Sherlock Holmes

  • Avatar

  • 9

    ★★★½

  • Transformers: Revenge of the Fallen

  • Hachi: A Dog's Tale

    ★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★

  • Up

    ★★★★★