Sort by
  • Jee Ve Sohneya Jee

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Creator

    ★★½

  • Expend4bles

    ★★

  • Jawan

    ★★★

  • Maestro

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • About My Father

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Big George Foreman

    ★★½

  • Paint

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Champions

    ★★

  • Pathaan

    ★★½

  • Plane

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Honeymoon

    ★½

  • Unlucky Charms

    ★★½

  • Babe Bhangra Paunde Ne

    ★★★

  • Amsterdam

  • Jogi

    ★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • The First Punic War - Oversimplified

    ★★★

  • Samaritan

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Major

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The Pig War - Oversimplified

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Prohibition - OverSimplified

    ★★★

  • Wet Willy

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • The War with Grandpa

    ★★½

  • Tenet

    ★★

  • The Box Assassin

    ★★★

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

    ★★★

  • Henry VIII - OverSimplified

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Father

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • The French Revolution - Oversimplified

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½