Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★

  • Elvis

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Behind the Try: A Try Guys Documentary

    ★★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★