Sort by
  • Pomp & Circumstance

    ★★★★

  • Coup De Jarnac

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★★★

  • Booger

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Winn

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Last Movie Ever Made

    ★★★½

  • The Division

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The League

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Elemental

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • A Bright Sunny Day

    ★★★★

  • Psycho-Pass: Providence

    ★★★★

  • Tending The Orchard

    ★★★½

  • Red Earth

    ★★★½

  • Clocked

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Best Friends on a Summer Hike

  • Voices of November

    ★★

  • Quasi

    ★★★

  • How to Carry Water

    ★★★★½

  • Forward Fast

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Oceanic: Queering the Ocean

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Deadland

    ★★★½

  • Peak Season

    ★★

  • Geoff McFetridge: Drawing a Life

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Confessions of a Good Samaritan

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★½

  • Natalia

    ★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Picture a Forest

    ★★★★

  • Hummingbirds

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Poundcake

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Maxi-Pad

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • The Sea on the Day When the Magic Returns

    ★★★★

  • Victim/Suspect

    ★★★

  • The Stroll

    ★★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

  • The Fishbowl

    ★★★

  • Mutt

    ★★★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★★½

  • Palookaville

    ★★★★

  • BurgerWorld

    ★★

  • Claudio's Song

    ★★½

  • Power Signal

    ★★★