• Christmas in Evergreen

    ★★★

  • Sing

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Creed

    ★★★½

  • Concussion

    ★★½

  • Hot Tub Time Machine 2

    ★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★★

  • American Sniper

    ★★★½

  • The Expendables 3

    ★★★

  • Noah

    ★★★

  • 300: Rise of an Empire

    ★★★★

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★★

  • Frozen

    ★★★★

  • Ida

    ★★★★

  • Escape Plan

    ★★★½

  • We're the Millers

    ★★½

  • Percy Jackson: Sea of Monsters

    ★★★½

  • Grown Ups 2

    ★★½

  • Texas Chainsaw 3D

    ★★½

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★★

  • The Expendables 2

    ★★★

  • Snow White and the Huntsman

    ★★★

  • War Horse

    ★★★★

  • The Grey

    ★★★

  • Johnny English Reborn

    ★★★½

  • Conan the Barbarian

    ★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    ★★★★

  • Prom

    ★★

  • Ironclad

    ★★★★

  • I Am Number Four

    ★★★

  • Just Go with It

    ★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★★★

  • The Expendables

    ★★★

  • Grown Ups

    ★★½

  • Hot Tub Time Machine

    ★★

  • The Bounty Hunter

    ★★★½

  • Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

    ★★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★★★

  • Hachi: A Dog's Tale

    ★★★★

  • Up

    ★★★

  • 17 Again

    ★★★½

  • Marley & Me

    ★★★½

  • Transporter 3

    ★★★½

  • Madagascar: Escape 2 Africa

    ★★★

  • Journey to the Center of the Earth

    ★★★

  • Slumdog Millionaire

    ★★★½

  • Arn: The Knight Templar

    ★★★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★

  • Ocean's Thirteen

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★★½

  • 4 Months, 3 Weeks and 2 Days

    ★★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★½

  • Mr. Bean's Holiday

    ★★★★

  • Rocky Balboa

    ★★★★

  • 300

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★★

  • The Break-Up

    ★★½

  • Poseidon

    ★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★★½

  • Transporter 2

    ★★★½

  • Wedding Crashers

    ★★½

  • Madagascar

    ★★★

  • Kingdom of Heaven

    ★★★★

  • Ocean's Twelve

    ★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★½

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★

  • Troy

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★★

  • Jeepers Creepers 2

    ★½

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★½

  • Finding Nemo

    ★★★½