Sort by
  • Barbie

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • Pearl

  • Thor: Love and Thunder

  • The Bubble

  • Everything Everywhere All at Once

  • Fresh

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Squid Game

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The French Dispatch

  • Black Widow

  • Cruella

  • The Fallout

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Call

  • Holidate

  • The Queen's Gambit

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The King of Staten Island

  • Emma.

    ★★★★★

  • Palm Springs

  • Miss Americana

  • Little Women

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

  • Knives Out

    ★★★★★

  • K-12

  • Spider-Man: Far From Home

  • Parasite

  • Avengers: Endgame

  • Us

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • The Haunting of Hill House

  • The Favourite

  • Bao

  • Isle of Dogs

  • Black Panther

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Forgotten

  • Paddington 2

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

  • I, Tonya

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • cat city

  • Baby Driver

  • Big Little Lies

  • Doctor Strange

  • find true love

  • La La Land

  • The Handmaiden

  • Deadpool

  • ERASED

    ★★★★

  • Ant-Man

  • Inside Out

  • The Lobster

  • Tag

  • Paddington

  • Interstellar

  • Love, Rosie

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Teen Beach Movie

  • The Perks of Being a Wallflower

  • Moonrise Kingdom

  • The Avengers

  • The Hunger Games

  • Monte Carlo

    ★★★★★