• 025 Sunset Red

    ★★½

  • Moments Like This Never Last

    ★★

  • Cry When It Happens

    ★★

  • Footnotes to a House of Love

    ★★

  • The Present

    ★★★

  • Lorena, Light-footed Woman

    ★★★

  • The Trader

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Degas and I

    ★★★

  • Autofiction

    ★★

  • The Velvet Underground

    ★★★

  • Words, Planets

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • Black Fish

    ★★★

  • Portrait

    ★★★★

  • multiverse

    ★★★★

  • Hotel 22

    ★★★★