• Hustle

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Am I Ok?

    ★★★

  • Piggy

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Breaking

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Squid Game

  • Dune

  • The Suicide Squad

  • Lamb

    ★★½

  • Luca

  • Bo Burnham: Inside

  • Godzilla vs. Kong

  • Judas and the Black Messiah

  • Wonder Woman 1984

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Soul

  • The Devil All the Time

  • Onward

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Knives Out

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

  • Uncut Gems

  • It Chapter Two

  • Spider-Man: Far From Home

  • Midsommar

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

  • Us

  • Captain Marvel

  • Big Time Adolescence

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Bird Box

  • Bohemian Rhapsody

  • Venom

  • The Night Comes for Us

    ★★★★

  • Suspiria

  • Roma

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Ant-Man and the Wasp

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Ready Player One

  • A Quiet Place

  • Isle of Dogs

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

  • Hereditary