Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

  • My Fake Boyfriend

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Hideous

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★

  • Deep Water

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Navalny

    ★★★

  • Starfuckers

  • You’ve Never Been Completely Honest

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Emergency

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Benediction

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Julia

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • The Demons of Dorothy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★½

  • Great Freedom

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Annette

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★

  • Passing

    ★★★★½