Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★

  • The English

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Inside Man

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Sr.

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • The Patient

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Immaculate Room

    ★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★½

  • The Stranger

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★