Sort by
  • A Snowy Day in Oakland

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Southern Gospel

    ★★★

  • A Good Person

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • The Magician's Elephant

    ★★★

  • Jesus Revolution

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Fear

    ½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • House Party

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • I Heard the Bells

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • The Amazing Maurice

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • The Estate

    ★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Till

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Marlowe

    ★★

  • Smile

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Moving On

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★

  • The Devil Conspiracy

    ½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Emily

    ★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Son

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★