klar has logged 13 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★
Edit this entry  
07
Meru

Meru

2015
×
★★★½
Edit this entry  
07
Grizzly Man

Grizzly Man

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
07
The Black Power Mixtape 1967-1975

The Black Power Mixtape 1967-1975

2011
×
★★★★
Edit this entry  
07
Athlete A

Athlete A

2020
×
★★★½
Edit this entry  
01
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★
Edit this entry  
23
Echo in the Canyon

Echo in the Canyon

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
Women in Blue

Women in Blue

2020
×
★★★★
Edit this entry  
23
Fire Will Come

Fire Will Come

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
Edit this entry  
05
Quadrophenia

Quadrophenia

1979
×
★★★½
Edit this entry  
31
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★
Edit this entry  
26
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Edit this entry