Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★★★★

  • V/H/S/85

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Perpetrator

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • The Munsters

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Pearl

  • Barbarian

  • Prey

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Hellbender

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • False Positive

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

  • We're All Going to the World's Fair

  • The Devil All the Time

  • Host

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • His House

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Relic

    ★★★★

  • The Night House

    ★★★★½

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★½

  • Impetigore

    ★★★½

  • In the Tall Grass

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Daniel Isn't Real

  • The Lodge

    ★★★★

  • Nevrland

    ★★½

  • Five Course Meal

  • We Have Always Lived in the Castle

    ★★★★

  • The Perfection

    ★★½

  • The Wind

    ★★★

  • Greta

  • Butterfly Kisses