Sort by
  • Blue Beetle

  • AKA

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • The Resurrection of Charles Manson

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Sisu

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • The Stroll

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Judy Blume Forever

  • Divinity

    ★★★½

  • Beyond Utopia

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

  • Magazine Dreams

    ★★★★½

  • Heroic

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Kim's Video

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • Furies

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • The Apology

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • George & Tammy

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Welcome to Chippendales

  • Monica, O My Darling

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Autopsy

  • Lot 36

  • The Fire That Took Her

  • Influencer

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • The Watcher

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • The Inhabitant

    ★★★

  • Old People

    ★★★½