Sort by

kynan has logged 19 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Naked

Naked

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Kids

Kids

1995
×
★★★½
Edit this entry  
23
Pink Flamingos

Pink Flamingos

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Trash Humpers

Trash Humpers

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Lion

Lion

2016
×
★★★
Edit this entry  
16
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Gummo

Gummo

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Polyester

Polyester

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Seventh Seal

The Seventh Seal

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Disturbia

Disturbia

2007
×
★★
Edit this entry  
10
Last Woman on Earth

Last Woman on Earth

1960
×
Read the review Edit this entry  
09
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★
Edit this entry  
05
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Deliverance

Deliverance

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Clerks

Clerks

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Thank You for Smoking

Thank You for Smoking

2005
×
★★★
Edit this entry  
01
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Edit this entry