Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Blonde

  • Pearl

    ★★★★★

  • Purple Hearts

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • 365 Days: This Day

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

  • Spencer

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • 4x100: Running for a Dream

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Carnaval

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • A Vida Depois do Tombo

    ★★★★★

  • Get the Grift

    ★★★★

  • The Unholy

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • CODA

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Stranded

    ½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • The Call

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Holidate

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Não Vamos Pagar Nada

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Nomadland

    ★★

  • The New Mutants

    ★★★★

  • Work It

    ★★★

  • The High Note

    ★★★★