Sort by
  • Firestarter

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Uncharted

  • Eternals

    ★★★½

  • The Addams Family 2

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Black Widow

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Willy's Wonderland

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Little Things

    ★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Monster Hunter

  • Soul

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Escape Room

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Venom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★½

  • CHiPS

  • Get Out

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★★

  • Furious 7

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • Fast & Furious 6

    ★★★

  • The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia

    ½

  • X-Men: First Class

    ★★★½

  • Fast Five

    ★★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★