Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Wonka

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★