Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • 65

  • Creed III

    ★★★½

  • Inside

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • House Party

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Emancipation

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★★★

  • Disenchanted

  • Stutz

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • The Independent

    ★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ½

  • Hellraiser

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio