Sort by
  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Your Place or Mine

  • Sharper

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • House Party

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ½

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★½

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • The Drop

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½