• Chafika and Metwalli

    ★★★½

  • Conan, the Boy in Future

    ★★★★

  • Shahid mashfsh hajatan

    ★★★½

  • Shahed mashafsh Haga

    ★★★½

  • The Message

    ★★★½

  • The Message

    ★★★★

  • Rendezvous

    ★★★★½

  • Hand Held Day

    ★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★

  • مدرسة المشاغبين

    ★★★½

  • The Godfather

    ★★★★★

  • The Watermelon

    ★★★★

  • Nubes

    ★★★½

  • The Night of Counting the Years

    ★★★★★

  • Thieves but Cute

    ★★½

  • The Big Shave

    ★★★★½

  • The Ring Seller

    ★★★★★

  • North and South

    ★★½

  • Vivre Sa Vie

    ★★★★½

  • The Housemaid

    ★★★½

  • 12 Angry Men

    ★★★★½

  • The Red Balloon

    ★★★★

  • Neighbours

    ★★★★½

  • The Great Dictator

    ★★★★

  • A Day in the Country

    ★★★½

  • Bimbo's Initiation

    ★★★

  • The Passion of Joan of Arc

    ★★★★★

  • The Kid

    ★★★★

  • A Trip to the Moon

    ★★★★

  • Joan of Arc

    ★★★★

  • 'Columbia' Winning the Cup

    ½

  • 'Vizcaya' Under Full Headway

    ½

  • Peeping Tom

    ★★★

  • طريقة استعمال التطبيق

  • Shinee World Arena Tour 2012

    ★★★★

  • I Want To Take off

  • A DIY of a dream 101

  • جسر القمر

    ★★★½

  • Mays Al-Reem

    ★★★★½

  • BTS World Tour: Love Yourself 2019 #BTSinNAGOYA

    ★★★

  • Fairuz - The Story of a Lifetime

    ★★★★★

  • سواق الهانم

    ★★½

  • ابو الدهب

    ½