Sort by
  • The Menu

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Rental

    ★★

  • Arkansas

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Dirty Computer

    ★★★★★

  • Little Forest

    ★★★★★

  • Bixa Travesty

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★½

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: USS Callister

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Disobedience

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Feels

    ★★★½

  • In a Heartbeat

  • BPM (Beats per Minute)

    ★★★★½

  • Okja

    ★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★½

  • Song to Song

    ★★

  • Big Little Lies

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Fences

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Hi Stranger

  • Miss Sloane

    ★★★★

  • Gourd and Evil

  • 7 años

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★½

  • 20th Century Women

    ★★★½

  • 13th

    ★★★★

  • The Invisible Guest

    ★★★

  • The Girl on the Train

    ★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • Blue Jay

    ★★★½

  • Lion

    ★★★★

  • Queen of Katwe

    ★★★½

  • Amanda Knox

    ★★★½

  • Into the Inferno

    ★★★½

  • Jackie

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • The Ivory Game

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Nocturama

    ★★★

  • La La Land

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★½

  • Ghostbusters

    ★★★

  • Piper

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Now You See Me 2

    ★★½

  • Elle

    ★½

  • The Neon Demon

    ★★