Sort by
  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Adele One Night Only

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★½

  • Being James Bond

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★

  • Naomi Osaka

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★★½

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Malcolm & Marie

  • The Little Things

    ★½

  • WandaVision

  • The Croods: A New Age

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Sightless

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • The Paramedic

    ½

  • Joe Bell

    ★½