• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • My Name

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Escape from Mogadishu

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • The Night House

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Memories of My Body

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Midnight Runners

    ★★★½

  • Bakuman

    ★★½

  • Moebius

    ★★★★