• Malignant

    ★★★½

  • Villains

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Promare

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • X2

    ★★★½

  • Loki

  • X-Men

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Together Together

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½