• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Firestarter

    ★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★★

  • Very Nice Day

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★½

  • Norbourg

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★½

  • Noémie dit oui

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Umma

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Dropout

    ★★★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★

  • Palm Trees and Power Lines

    ★★★★

  • Am I Ok?

    ★★★★★

  • Piggy

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★★

  • Sharp Stick

    ★★★★★

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★★½

  • Master

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • The Royal Treatment

    ★★★★

  • Brazen

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • Maguire-Man

    ★★½

  • Mother/Android

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Inès

    ★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • Rosalie Vaillancourt : Enfant Roi

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★