Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Puppy Love

    ★★★½

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Zoey 102

    ★★

  • Justice League: Warworld

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Through My Window: Across the Sea

    ★½

  • Secret Invasion

    ½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Ed Sheeran: The Sum of It All

    ★★★★½

  • Love & Death

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Black Panther: Wakanda Forever

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • True Spirit

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★

  • Kaleidoscope

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Mean One

    ★½

  • M3GAN

    ★★★½