Sort by
  • Taylor Tomlinson: Have It All

    ★★★

  • Lover, Stalker, Killer

    ★★★

  • The Beekeeper

  • Wonka

    ★★★½

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • The Creator

    ★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • The End We Start From

    ★★★★½

  • Wicked Little Letters

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Dead Don't Hurt

    ★★★½

  • Woman of the Hour

    ★★★★

  • North Star

    ★★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Wildcat

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Stan Lee

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Left Behind: Rise of the Antichrist

    ½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★½