• Stowaway

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • The Unholy

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★★½

  • Silk Road

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • First Date

    ★★★★

  • At the Ready

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • The Blazing World

    ★★½

  • Misha and the Wolves

    ★★★★½

  • Mayday

    ★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★½

  • There Is No

    ★★★★★

  • Wild Indian

    ★★★½

  • Superior

    ★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★½

  • Cusp

    ★★★★

  • Eight for Silver

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Prime Time

    ★★★½

  • Mass

    ★★★½

  • Sabaya

    ★★★★

  • Playing With Sharks

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★½

  • In the Earth

    ★★★★

  • John and the Hole

    ★★★★

  • How It Ends

    ★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • President

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • Censor

    ★★★½

  • Summer of Soul (...Or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • Searchers

    ★★★

  • Downfalls High

    ★★★★★

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★★½

  • Knuckledust

    ★★★★½

  • Castle Freak

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Pixie

    ★★★★½

  • Rebecca

    ★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Evil Eye

    ★★★★

  • Nocturne

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Sleepless Beauty

    ★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★½

  • Black Box

    ★★★★

  • Let's Scare Julie

    ★★★★

  • Hosts

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Violation

    ★★★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★★