Sort by
  • Saw X

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Lesson

    ★★★

  • Every Body

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Love Again

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Jules

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • It Lives Inside

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • A Good Person

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Stroll

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Fancy Dance

    ★★★½

  • Cassandro

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • A Hollywood Christmas

    ★★½