Sort by
  • EXmas

    ★★★½

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★

  • Remains

  • Carousel

    ★★★

  • Deep Fear

    ★★

  • The Devil on Trial

    ★★★

  • The Conference

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • Sister Death

    ★★★

  • Freelance

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Oracle

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Weekend Rebels

    ★★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Trauzeugen

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Night of the Hunted

    ★★★½

  • After Everything

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • All Fun and Games

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Killer Book Club

    ★★★

  • Retribution

    ★★½

  • Puppy Love

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★

  • The Passenger

    ★★★½

  • Zom 100: Bucket List of the Dead

    ★★½

  • River Wild

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Haunting of the Queen Mary

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Elevator Game

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Last Boy on Earth

    ★★★½

  • The Dive

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Jagged Mind

    ★★

  • The Flash

    ★★★