Sort by
  • Big George Foreman: The Miraculous Story of the Once and Future Heavyweight Champion of the World

    ★★

  • Paint

    ★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Inside

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Consecration

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★

  • And the King Said, What a Fantastic Machine

    ★★★★

  • A Little Prayer

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Jamojaya

    ★★

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★★

  • The Eternal Memory

    ★★★★

  • When It Melts

    ★★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★½

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Divinity

    ★★★

  • Cat Person

    ★★★★

  • Fancy Dance

    ★★★★

  • Animalia

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Kim's Video

    ★★★

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • Radical

    ★★★★

  • Plane

    ★★

  • The Old Way

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • Casey Anthony: Where the Truth Lies

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Christmas with You

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★★