Sort by

Ricky Lee has logged 11 entries for films during October 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Snowman

The Snowman

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Batman vs. Two-Face

Batman vs. Two-Face

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Evil Ed

Evil Ed

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Zombie Holocaust

Zombie Holocaust

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Burning

The Burning

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Great Wall

The Great Wall

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry