• Spider-Man: No Way Home

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Injustice

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Silent Night

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★½

  • Candyman

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Superhost

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

  • Trollhunters: Rise Of The Titans

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Great White

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Nobody

    ★★★★

  • The Feast

    ★★★½

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★

  • Coming 2 America

  • The Scary of Sixty-First

    ★★

  • Chaos Walking

  • Pelé

    ★★½

  • Me To Play

  • Holy Frit

  • After America

  • No Trace

  • A Black Rift Begins to Yawn

  • A Tiny Ripple of Hope

  • Bleeding Audio

  • Workhorse Queen

  • Dea

  • The Sleeping Negro

  • Bad Attitude: The Art of Spain Rodriguez