Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Lighting Up the Stars

    ★★★½

  • The Roundup

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • A Thursday

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • Finch

    ★★★½

  • The Shadow in My Eye

    ★★★★½

  • Miracle: Letters to the President

    ★★★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • The Trip

    ★★★½

  • Escape from Mogadishu

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Love Will Tear Us Apart

    ★★★★

  • My Lovely Angel

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Cliff Walkers

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Land

    ★★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★½

  • Below Zero

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Black Box

    ★★★½

  • Vanguard

    ★★★

  • Pawn

    ★★★★

  • The Swordsman

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • Innocence

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Alone

    ★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Persian Lessons

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★½

  • The Father

    ★★★

  • The Man Standing Next

    ★★★½

  • Togo

    ★★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Blizzard of Souls

    ★★★