Sort by
  • Silent Night

    ★★★

  • 100 Sundays

  • Die Schule brennt und wir wissen warum

    ★★½

  • Little me, Egotrip

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • A voce nuda

  • Shadow of Fire

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • With the Grace of a God

    ★★★½

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

  • The Beast

    ★★★★½

  • Dogman

    ★★★

  • Oceans Are the Real Continents

    ★★★½

  • Essential Truths of the Lake

    ★★★★

  • Supernova

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

  • La Chimera

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • Monster

    ★★★

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • As You Are

    ★★½

  • Abang Adik

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★

  • Last Night of Amore

    ★★★½

  • Afire

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Das Miro Projekt

  • First Love

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★½

  • Flowing

    ★★★

  • Carlo Porta, Poeta

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Nothing Holier Than A Dolphin

    ★★★★

  • Obesk

  • Il rimbalzo del gatto morto

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • Trenque Lauquen

    ★★★★½

  • Lord of the Ants

    ★★★½

  • Call of God

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • When the Waves Are Gone

    ★★★★½

  • Love Life

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • TRIA

    ★★★

  • In quanto a noi

    ★★★

  • Vera

    ★★★

  • Albertine Where Are You?

    ★★★

  • Fairytale

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Aurica, a Dog's Life

    ★★★

  • Enomena

  • Fuoricondotta

  • Happy New Year, Jim

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★★★

  • The Beasts

    ★★★★