• The Flash

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Red Notice

  • Eternals

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ½

  • Kitbull

    ½

  • Bumblebee

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Bleach

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Bright

    ½

  • Wheelman

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Going in Style

    ★★★

  • Life

    ½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • xXx: Return of Xander Cage

    ½

  • The Great Wall

    ½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • The Accountant

    ★★★★★

  • Split

    ★★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ½

  • The Magnificent Seven

    ★★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★★

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • The Nice Guys

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • The Jungle Book

    ½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Zoolander 2

    ½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Eddie the Eagle

    ★★★★★

  • Daddy's Home

    ★★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • Creed

    ★★★★★

  • The Big Short

    ★★★★★

  • Concussion

    ★★★

  • Spectre

    ½

  • The Intern

    ½

  • Demolition

    ★★★

  • Spotlight

    ★★★★★

  • Legend

    ★★★

  • American Ultra

    ★★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★