• Hotel Transylvania: Transformania

  • A Loud House Christmas

  • The Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Loud House Movie

    ★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Maf's SuperMarioLogan Movie

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Scoob!

    ★★

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Reading?

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

    ★½

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

    ★½

  • Forky Asks a Question: What Is Time?

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is Art?

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Friend?

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Just Mercy

  • A Rainy Day in New York

    ★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★½

  • The Lion King

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • A Dog's Way Home

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Grinch

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Woody Woodpecker

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Smurfs: The Lost Village

    ★★

  • The Boss Baby

    ★½

  • A Ghost Story

    ★★★★½

  • Hi Stranger

  • Moana

    ★★★★½