kenjusino has logged 15 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Dirty Dancing

Dirty Dancing

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Intouchables

The Intouchables

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mr. Right

Mr. Right

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Close Encounters of the Third Kind

Close Encounters of the Third Kind

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Surf's Up

Surf's Up

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Austin Powers in Goldmember

Austin Powers in Goldmember

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry