Sort by

kels has logged 17 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
BoJack Horseman Christmas Special

BoJack Horseman Christmas Special

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Drinking Buddies

Drinking Buddies

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Resurrection

Resurrection

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Heathers

Heathers

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Honor Society

Honor Society

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Orphan: First Kill

Orphan: First Kill

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The House of the Devil

The House of the Devil

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Not Okay

Not Okay

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Who Invited Them

Who Invited Them

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Watcher

Watcher

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry