Sort by
  • Munich: The Edge of War

    ★★★★

  • The Darjeeling Limited

    ★★★★

  • Sexy Beast

    ★★★★½

  • The Trick

    ★★★½

  • What If

    ★★★

  • Bypass

    ★★★★

  • The King

    ★★★★

  • Bad Day for the Cut

    ★★★

  • The African Queen

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Wolf Warrior 2

  • Zero Dark Thirty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Night Porter

    ★★