Sort by
  • Star Wars Collection

    ★★★★

  • Toy Story Collection

    ★★★★

  • Wrath of the Titans

    ★★★

  • The Hunger Games

    ★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★½

  • Safe House

    ★★★½

  • The Woman in Black

    ★★★½

  • Chronicle

    ★★★½

  • Red Tails

    ★★★

  • The Devil Inside

  • Extremely Loud & Incredibly Close

    ★★½

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★

  • The Grey

    ★★★½

  • The Sitter

    ★★

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★★★★

  • War Horse

    ★★★★

  • Happy Feet Two

    ★★★

  • A Very Harold & Kumar Christmas

  • Tower Heist

    ★★★

  • Puss in Boots

    ★★★½

  • The Adventures of Tintin

    ★★★

  • Paranormal Activity 3

    ★★★

  • The Thing

    ★★½

  • Footloose

    ★★★½

  • Real Steel

    ★★★½

  • Moneyball

    ★★★★

  • Killer Elite

    ★★★½

  • 50/50

    ★★★★

  • Warrior

    ★★★★★

  • The Raid

    ★★★★★

  • Shark Night 3D

    ★★

  • Conan the Barbarian

    ★★

  • Cowboys & Aliens

    ★★

  • Rise of the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

  • Transformers: Dark of the Moon

    ★★★½

  • Green Lantern

    ★★½

  • X-Men: First Class

    ★★★★

  • The Hangover Part II

    ★★½

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★½

  • Drive

    ★★★★★

  • Hanna

    ★★★½

  • Source Code

    ★★★

  • Attack the Block

    ★★★½

  • Battle: Los Angeles

    ★★★½

  • I Am Number Four

    ★★★

  • Paul

    ★★½

  • The Devil's Double

    ★★★★

  • The Rite

    ★★½

  • The Green Hornet

    ★★★

  • TRON: Legacy

    ★★½

  • Paranormal Activity 2

    ★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Easy A

    ★★★

  • The Town

    ★★★★½

  • The King's Speech

    ★★★★½

  • Wall Street: Money Never Sleeps

    ★★½

  • Inception

    ★★★★★

  • Get Him to the Greek

    ★★★

  • Ip Man 2

    ★★★½

  • Iron Man 2

    ★★½

  • Date Night

  • Green Zone

    ★★★

  • The Wolfman

    ★★

  • Frozen

  • Winter's Bone

    ★★★½

  • The Book of Eli

    ★★★

  • Black Dynamite

    ★★★

  • Splice

    ★★★

  • Couples Retreat

    ★★★

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ★★½