Sort by
  • Players

    ★★

  • Upgraded

    ★★

  • Bob Marley: One Love

    ★★★★

  • Pete Davidson: Turbo Fonzarelli

  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★★★★★

  • Trevor Noah: Where Was I

    ★★★★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • World War II: From the Frontlines

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Matt Rife: Natural Selection

  • BTS: Yet to Come

    ★★★

  • The Marvels

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Ballerina

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • American Fiction

    ★★★★★

  • Io Capitano

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Untold: Hall of Shame

    ★★★½

  • Yannick

    ★★★★½

  • Missing: The Lucie Blackman Case

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Imagine Dragons: Live in Vegas

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Kevin Hart: Reality Check

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Depp V Heard

    ★★★★

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • All Your Faces

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★★

  • Marlon Wayans: God Loves Me

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½