Sort by
  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½