Sort by

rachel has logged 34 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
80 for Brady

80 for Brady

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Cinderella

Cinderella

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Air

Air

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Una

Una

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Goat

Goat

2016
×
★★½
Edit this entry  
24
Daisy Jones & the Six

Daisy Jones & the Six

2023
×
Read the review Edit this entry  
24
A Good Person

A Good Person

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fall

Fall

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Unlocked

Unlocked

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Swarm

Swarm

2023
×
Read the review Edit this entry  
20
Broker

Broker

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
About Fate

About Fate

2022
×
★★★★
Edit this entry  
18
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Fumiko's Confession

Fumiko's Confession

2009
×
Edit this entry  
16
2003

2003

2021
×
Edit this entry  
16
Gutted

Gutted

2022
×
Edit this entry  
15
Rye Lane

Rye Lane

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Princess Bride

The Princess Bride

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Joyland

Joyland

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Can You Keep a Secret?

Can You Keep a Secret?

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Hero

A Hero

2021
×
★★★½
Edit this entry  
10
65

65

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Scream

Scream

2022
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Women Talking

Women Talking

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Blue Jean

Blue Jean

2022
×
★★★½
Edit this entry  
05
Crash Course in Romance

Crash Course in Romance

2023
×
Read the review Edit this entry  
03
First Love

First Love

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Respect

Respect

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
5 Years Apart

5 Years Apart

2019
×
★★★
Edit this entry