Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • Groot and the Great Prophecy

  • Groot's Sweet Treat

  • Groot's Snow Day

  • Groot Noses Around

  • Are You My Groot?

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Greatest Days

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Strange Way of Life

  • Black Knight

  • Fast X

    ★★★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Love Again

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

  • Star Wars: Visions – The Pit

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

  • Star Wars: Visions – In the Stars

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

  • Star Wars: Visions – Sith

  • Maggie Simpson in

  • Love & Death

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • SUGA: Road to D-DAY

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Doctor Cha

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Tiny Beautiful Things

  • BEEF

  • Beautiful Disaster

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Clock

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Swarm

  • Tetris

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★★½