Sort by
  • Lightyear

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • After We Fell

    ★★★★

  • Sweet Girl

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • After We Collided

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • After

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • MILF

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Central Intelligence

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • London Has Fallen

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Creed

    ★★★★★

  • Spectre

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★

  • Focus

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★★★½

  • White House Down

    ★★★★

  • Fast & Furious 6

    ★★★★★